صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

دومین جلسه سال جاري شورای فنی استان با حضور مدیران و روسای دستگاه های اجرایی استان برگزار گردید.

در اين جلسه که به ریاست جناب آقای دکتر بهشتی معاون محترم  امور عمرانی استانداری وبا حضور جناب آقای مهندس رضوی رئیس محترم سازمانمديريت وبرنامه ريزي ودبیر شورای فنی استان برگزار گردید،  ابتدا جناب آقاي جواهر مدير محترم نظام فني واجرايي سازمان ، پس از اعلام دستورجلسه، درخصوص نشريات، بخشنامه‌ها ودستورالعمل‌هاي جديد ابلاغي نظام فني و اجرايي اطلاع‌ رسا‌ني نمودند.

در اين جلسه ضرورت رعايت ايمني در كارگاه‌هاي ساختماني و حضور كارشناس ايمني در ساختمان‌هاي در حال ساخت و بهره‌برداري از وسايل و تجهيزات ايمن در كارگاه‌هاي مذكور مورد تأكيد قرار گرفت. گزارش کارگروه نظارت در خصوص بازدید از پروژه روگذر سه سطحه میدان ولیعصر (عج) ارائه گردید . با توجه به بهره‌برداري رسيدن زيرگذر تقاطع شهيد كريمي و روان‌سازي ترافيك در آن تقاطع و اجراي بلوار مرجعيت، با اجراي اين تقاطع دسترسي از كمربندي امام علي(ع) به بلوار مرجعيت تسهيل خواهد شد. همچنین بر لزوم همكاري هماهنگی شهرداري با شركت توزيع نیروی برق و ساير دستگاه‌هاي زيرساخت تاکید شد . سپس مسائل و مشكلات پروژه بلوار امام علي (ع) پرديسان مطرح و تصمیمات مقتضی جهت تسریع در روند اجرا وبهره برداری از پروژه اتخاذ گرديد. 

در ادامه گزارش كارگروه مصالح و تجهيزات صنعت ساخت در خصوص بازدیدهاي صورت گرفته از واحدهای تولید شن و ماسه و پيشنهاد استفاده مجدد از آب خروجي از شستشوي ماسه به فرآيند توليد واحدهاي مذكور مطرح ، همچنین گزارش بازديد از واحد توليدي شيرآلات اتوماتيك و تأثير آن در كاهش مصرف آب و اهميت آشنايي مديران براي استفاده از محصولات مذكور در پروژه‌هاي ذيربط ارائه گرديد. همچنين نحوه ادامه نظارت بر آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت مصالح ساختماني فعال در زمينه بتن و ژئوتکنیک مورد بحث قرار گرفت.


١١:٣٨ - 1397/04/12    /    شماره : ١٨٥٠    /    تعداد نمایش : ٩٤خروجسازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم